Když se staví vstupní chodba

šatna na míru
autor: Radka rubrika: Blog

Vstupní chodby bývají často achilovou patou spousty domovů. Většinou nejsou příliš prostorné, ale mají za úkol pojmout mnoho věcí. A tak se musí využít každičký kout a centimetr. Důležité vymyslet otvírání a užívání všech skříněk tak, aby co nejlépe usnadňovaly běžný provoz. Situaci, kdy se ráno celá rodina nahrne do chodby a každý potřebuje otevřít najednou jinou skříňku nebo šuplík, známe asi všichni.

Návrh této chodby jsme dávali dohromady s jejími majiteli. Snažili jsme se skloubit náš styl práce s jejich představami a chodbě zachovat co nejvíce světla a využít maximálně úložné prostory.

Nakonec se to povedlo, myslím ke spokojenosti všech. Bílý masivní nábytek neubírá dennímu světlu a pomáhá chodbu opticky zvětšit.Chodba je moderní a zároveň má svůj osobitý styl a není jen další katalogovou chodbou v řadě.  Je na ní zkrátka vidět ten kus lidské práce a za to jsme moc rádi. Hnědé prvky vyniknou díky bílé ploše a kožené úchytky jsou už jen takovou závěrečnou třešničkou.

Všechny ostatní doplňky včetně věšáčků už doladili majitelé podle sebe a my máme radost, že můžeme pracovat pro lidi, kteří mají dobrý vkus a umí si své bydlení náležitě užít. I pejsek vypadá spokojeně:)

DSC_0461

DSC_0424

DSC_0412

DSC_0440

DSC_0436

DSC_0429