Repper nábytek na Meat Design

IMG_0270
autor: Radka rubrika: Blog

Celý minulý víkend se nesl ve znamení prvního ročníku ostravského Meat Designu a my jsme moc rádi, že jsme mohli být jeho součástí.

Vystavujících značek nebylo mnoho a tak to pro nás byla ještě větší čest. Myslím, že můžu mluvit za nás za všechny když řeknu, že jsme byly nejvíce uneseni právě z výstavních prostorů. Jako místním jsou nám sice prostory oblasti Dolních Vítkovic dobře známé, avšak poprvé jsme měli tu možnost v nich pobýt delší čas a nasát jejich atmosféru. Ta se do nás otiskla opravdu hodně a ač už tam nejsme, pořád cítím, že kus nás je stále tam.

Jsme rádi za všechny ty  milé lidi a inspirativní lidi, které jsme potkali a musíme říct, že tak pozitivní ohlasy na naši práci jsme ani nečekali.

Měli jsme trochu obavy, jak do konceptu výstavy zapadneme, jelikož neděláme žádný velký „super cool design“. Děláme zkrátka dřevo. Hřejivé a tradiční. Tak, aby to celé bylo nejen pěkné, ale hlavně praktické a životaschopné.

A jsme to my od začátku až do konce. Za naší prací nestojí fronta designérů, výrobců, grafiků a fotografů. Celý proces výroby i distribuce, každá fotka a písmenko na stránkách je z našich ruk.  Nakonec se ukázalo, že právě díky tomu jsme lidem bližší než mnohe „designovější“ značky. Jsme zkrátka jedni z nich.

A my jsme rádi, že můžeme tvořit pro Vás, pro Vaše domovy a životy. Protože nač by to celé jinak bylo?

 

 

Hlavní dík patří pořadatelce Karolíně a celému jejímu týmu, ale taky Vám všem, kteří se přišli (nejen na nás) podívat a podpořit tak první ročník této slibně rozvíjející se akce.

 

meat design ostrava

bedny

meat design ostrava

nábytek z masivu

originální nábytek z masivu

repperfurniture

meat design ostrava

repper nábytek

lavice do kuchyně

nábytek repper

repper nábytek