Stůl, co procvičuje paměť

masivní stůl
autor: Radka rubrika: Blog

Nemám ráda zahlcené prostory, otevřené poličky plné novin a časopisů a všech těch věcí každodenní potřeby, které se nám často povalují na konferečním stole i všude kolem. Zároveň nejsem velký fanda neustálého uklízení.  Proto jsem přesvědčila Kubu, aby nám domů postavil tenhle konferák. Měl to být tak trochu apatykářský stolek. Stolek, co má spoustu šuplíčků právě na ty každodenní nezbytnosti. Od toho nejmenšího, kam se vleze přesně ta manikůra, po ten největší na naši teplou deku.

A povedlo se. Teď mám kam dát deku, manikůru, časopisy ,noviny a dokonce i televizní ovladače pokud chci mít stůl úplně volný. Ovšem prvních pár týdnů byl pro nás tenhle náš nový stůl docela velkou výzvou.

Teď už si naštěstí téměř dokonale pamatuju, co který šuplík ukrývá a hledanou věc nacházím většinou na první pokus. Ale začátky byly krušné. Tenhle stůl zkrátka cvičí paměť. Alespoň prvních pár týdnů určitě. Jednotlivé šuplíky by se daly případně očíslovat pro lepší orientaci. Pak bychom se u nás doma mohli orientovat o něco více disciplinovaně a volat na sebe: „Podej mi nůžky ze čtrnáctky, prosimtě“. Nakonec jsme to ale zvládli i tak. A vleze se nám do něj všecko. Fakt VŠECKO. A ještě zbylo nějaké to místo do budoucna…

Vybroušená léta, která dodávají stolu netradiční plastičnost, jsou už jen takovou třešničkou na dortu. A způsobují u nás doma zvýšenou potřebu dotyku. Od našich návštěv teď často slýcháváme větu “ A můžu si ho pohladit?“.  Náš pes na tuto větu naštěstí nežárlí a my jen hrdě opáčíme: „Jistěže“. A kocháme se znovu a znovu tím naším novým konferenčním stolem :o)

K dostání je tu a klidně Vám ho vyrobíme taky. Na míru těm Vašim potřebám.

masivní stůl

konfereční stůl z masivu

stůl z masivu

 

konferenční stůl z masivu

stůl z masivu